#1 2010-08-27 18:29:03

 Zosia.R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 42
Punktów :   

Po biwaku w Woroszyłach...

... Zosia wróciła bez ulubionej latarki (mała, czarna, diodowa) i kompletu sztućców od zestawu menażkowego. Może ktoś znalazł, widział?

Mama Zosi

Offline

 

#2 2010-09-01 00:53:26

 dh Sako

Starszy Harcerz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Po biwaku w Woroszyłach...

W rzeczach które znalazłem po biwaku są :

-skarpetki (10 par) nie będę ich chyba oddawał bo wylądowały w śmiechiach
-koszulka  (nike) najprawdopodobniej kogos starszego bo rozmiar L
-Niebieski ręcznik
-Oraz Gacie Do Pływania dh.Dobrego

-Co do rzeczy Zosi to dostałem informację o zagubionej latarce niestety muszę powiedzec ,że jej nie znalazłem (może koleżanki z namiotu miały to w swej torbie pamiętam że jak wracaliśmy  z obozów to dzwoniliśmy do siebie że mamy np: czyjes koszulki,wieszaki,śpiwory,ładowarki, itp. tak to jest na biwakach czy obozach wchodzisz do niamiotu rzucisz gdzies rzeczy i uciekasz sie bawic ) a potem się zastanawiasz gdzie wsadziłeś/aś swe rzeczy

-Co do kompletu sztućców pewnie są w baraku w którym takie rzeczy zostały odkładane

Może dh.BuBa coś jescze znalazła

Temat nazwany "Po Biwaku w Woroszyłach" i żadnych wrażeń ?? Jak było


Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (...)

Offline

 

#3 2010-09-07 11:44:56

 Zosia.R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Po biwaku w Woroszyłach...

Zuchy zuchami - mało gadają . Ogólnie moja "zuchini" mówi, że było fajnie, i wcale nie było zimno, i że sie kąpała... Pewnie na zbiórkach powiedzą więcej. Czekamy z hasłem na pierwszą zbiórkę

Z mojej strony - cieszę się, że taki biwak się odbył - mam na myśli biwak z harcerzami. Choć 2-3 dni z wzorami do naśladowania są cenne. Przyznaję, że czytałam opinie harcerzy na ich forum i może radą ma nadmierną obecność zuchów byłoby częściowe rozdzielenie zajęć?

I bardzo dziękuję Drużynowemu za budującą pogadankę z Zosią - w sposób niemal cudowny brzuch przestał boleć


Mama Zosi - oczywiście niezwykle dumna z pagonu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfretka biała Rowy hotele akita hodowla