137 GZ "Dzieci Maryi"

137 Gromada Zuchowa


#1 2010-02-28 15:57:02

 dh Sako

Starszy Harcerz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Jak Zuchy wspominają Biwak urodzinowy i jak podobało się ognisko na którym byli też rodzice ? Dziękuje zuchom za tak liczną frekfencję :d A także rodzicom za przybycie na ognisko jescze raz dziękuje i pozdrawiam



dh.Adrian Sakowicz Ho


Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (...)

Offline

 

#2 2010-03-01 06:07:36

kkotekk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Dziękuję wszystkim organizatorom za zorganizowanie biwaku oraz opiekunom za opiekę, Patrycja jest zachwycona to był jej pierwszy taki samodzielny wyjazd i żeby nie przyjęcie urodzinowe w domu to miałabym problem z zabraniem jej do domu - już pyta kiedy znowu pojedzie:)

Offline

 

#3 2010-03-01 08:47:21

 Zosia.R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Zosia też oczywiście zadowolona . Mąż, który był na ognisku jest pełen podziwu dla harcerzy, którzy dzielnie trwali w samych mundurach w czasie jednej z ceremonii . Pewnie z powodu tych naszych maluchów reszta drużyny miała zdecydowanie więcej roboty, hm?

Ja tylko, jeżli można, to na następny raz poproszę o listę rzeczy, które dzieciaki muszą lub powinni mieć. No i może jakiś ramowy program, bo zupełnie nie przygotowałam Zosi na wyjście na zewnątrz, ale to może z powodu, że się spóźniłam nieco na zebranie. No ale my przechodziliśmy przez taką "imprezę" pierwszy raz, więc następnym razem, mam nadzieję wypadniemy lepiej

Gdy w niedzielę Zosia opowiadała dziadkom jak było na biwaku, to czteroletni brat oświadczył, że on też chce do harcerzy!

Więc ogólnie wielkie dzięki

I czekamy na zdjęcia, ma się rozumieć

A jakie wrażenia druhów co do zuchów? (nawet się rymnęło)

mama Zosi

Ostatnio edytowany przez Zosia.R (2010-03-01 08:58:32)

Offline

 

#4 2010-03-01 13:14:04

 dh Sako

Starszy Harcerz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Zuchy problemów nie sprawiały były bardzo posłuszne i bardzo miło wspominam wyjazd z nimi Ogólnie nie sprawiał problemów chętnie uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez starszych harcerzy.... na spacerze po lesie (bo zychy nie uczestniczyły w rajdzie) niektórzy przemoczyli buty za co przepraszam ja ich pilnowałem i czuje się troszke za to winny
Zauważyłem że ciekawośc nie pozwoliła im przedwczesnie wrócic do szkoły pomimo tego że mieliśmy za sobą już dośc długą trasę i przemoczone buty nikt nie chciał wrócic do szkoły każdy chciał zobaczyc przyrzeczenie harcerskie jednej z druhen ale po długim namawianiu została tylko czwórka która pozytywnie mnie zaskoczyła do tej pory wspominam słowa Zosi które przekonały mnie w tym że strasznie jej zależy na zobaczeniu tego przyrzeczenia "mam mokre buty ale woda jest ciepła i zostanę"

Uważam że wszystkie zuchy w przyszłości będą świetnymi harcerzami... uaptrzyłem już kilku następców naszych wędrowników ,ale muszą na to poczekac (8 lat:P)

Przepraszam za jakieś niedociągnięcia które mogli Państwo zauważyc i prosił bym jeśli są jakieś zastrzeżenia to niech Państwo o tym powiedzą a postaramy sie to jakoś razem zmienic...

Jescze raz Państwu i Zuchom bardzo Dziękuje!


Czuwaj!!


dh.Adrian Sakowicz Ho


Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (...)

Offline

 

#5 2010-03-01 16:42:14

arika1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Wiktor jest bardzo zadowolony to był pierwszy "samodzielny"biwak dziękujemy za opiekę i za mile spędzone chwile
:)pierwsze szlaki zostały przetarte.-Tata Wiktorka

Offline

 

#6 2010-03-01 16:43:55

 Zosia.R

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-16
Posty: 42
Punktów :   

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

To już wiadomo dlaczego Zosia, mimo, że poszła na biwak podziębiona, dziś już jest prawie zdrowa - to przez tą ciepłą wodę w butach . To się nazywają harcerskie sposoby na wszelakie biedy . Staśka (młodszego brata) też wam z czasem podrzucę, macie jak w banku

Offline

 

#7 2010-03-01 16:49:53

 dh Sako

Starszy Harcerz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Biwak Urodzinowy 2010 - Wrażenia ;P

Czekamy


Być wychowawcą znaczy: dawać, służyć, pomagać, inspirować (...)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsieci komputerowe szczecin cane corso sprzedam